90 شركت به بخش خصوصي واگذار مي شود

مديــر سـايـت

وزير نيرو در گلستان گفت: طبق پيوست قانون بودجه سال 90 تعداد 90 شركت وزارت نيرو به بخش خصوصي واگذار خواهد شد.

مجيد نامجو ،در حاشيه بازديد از نيروگاه برق علي آباد كتول در جمع خبرگزاران افزود: در واگذاري شركت هاي تابعه وزارت نيرو، پارسال توفيقات خوبي را به دست آورديم و بدون شك اين روند امسال با شدت بيشتري ادامه خواهد داشت.

به گفته وي 38 شركت توزيع برق در حال واگذاري است و در تلاش هستيم تا شركت هاي آب و برق منطقه اي و ساير شركت ها و بنگاه هاي مربوطه را تا پايان سال جاري واگذار كنيم. وي تصريح كرد شركت توزيع برق گلستان نيز جزو 10 شركت نخست است كه واگذار خواهد شد. نامجو با بيان اينكه وزارت نيرو بدون كار كارشناسي عمل نخواهد كرد و كميته خصوصي سازي وزارت نيرو به خوبي در اين زمينه فعال است، افزود: بايد طرح هاي آب و برق را با بالاترين حد استاندارد اجرايي كرده و به بهرداري برسانيم. وي گفت: تمام تلاش خود را به كار خواهيم برد تا مسايل زيست محيطي در طرح ها مدنظر قرار گيرد.

وزير نيرو در ادامه به آغاز عمليات اجرائي سد نرماب در شهرستان مينودشت در استان گلستان اشاره كرد و افزود: اين اقدام يكي از پرو‍ژه هاي بزرگ سد سازي كشور بوده و در واقع يكي از آرزوهاي 40 ساله مردم منطقه محقق شده است. نامجو با بيان اينكه تلاش مي كنيم اين طرح بزرگ را با تمام توان در سال جديد به سرعت انجام دهيم و هرچند پيش بيني شده اين طرح 6/5 سال به طول خواهد انجاميد، يادآور شد: خوشحاليم كه عمليات اجرايي اين طرح با آغاز سال جهاد اقتصادي همزمان شده است.

 

ارسـال نظـر
لطفا نظر خـود را در رابـطه با مطلب فوق در فیلدهـای زیر نوشته و ارسال نمائید:
*
*
*
RSS
كلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انجمن صنفی كارفرمایی شركت های خدماتی گلستان، ثبت 114، میباشد
3 3 3 123 شركت شبكه نگاه